KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191052

nr 1219 1052

Lars Kemner

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, St Paul Provance. Olja på pannå, signerad. 24x30

Lars Kemner, svensk målare född i Uppsala 1919.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:05:27

Lars Kemner

Läs mer om Lars Kemner